Porady Prawne Online

Prawo karnePrawo cywilneWykroczeniaPrawo pracy
RozwódPrawo rodzinneAlimentyOdszkodowanie
Prawo gospodarczePorady prawnePorady prawne onlineSporządzanie pism
Obsługa prawnaReklamacjaPrawo spadkoweKontakt

Porady Prawne Online udzielane są przez Kancelarię Adwokacką Adwokat Damian Murdza z siedzibą w Rzeszowie zarówno w trybie wideokonferencji jak i za pośrednictwem poczty e-mail (możliwość wykorzystania poniższego formularza).

Wideokonferencja

Klienci Kancelarii Adwokackiej Adwokat Damian Murdza w Rzeszowie mogą skorzystać z usługi umożliwiającej im uzyskanie porady prawnej w trybie wideokonferencji.

Porady prawne online udzielane są wówczas przez Adwokata za pośrednictwem komunikatora Skype.

W celu skorzystania z usługi należy skontaktować się telefonicznie z Kancelarią lub wypełnić poniższy Formularz. Klient musi wskazać, że chce uzyskać poradę prawną za pośrednictwem wideokonferencji.

Porada prawna udzielona za pośrednictwem wideokonferencji jest odpłatna. Wynagrodzenie Kancelarii ustalane jest po wstępnym zapoznaniu się z problemem prawnym Klienta.

Wycena świadczenia wraz z numerem rachunku bankowego Kancelarii zostanie przedstawiona Klientowi w dokumencie – faktura pro-forma.

Porada prawna zostaje udzielona po dniu zaksięgowania wynagrodzenia na koncie bankowym Kancelarii.

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać po zapoznaniu się z Regulaminem oferty.

Porady Prawne Online – Formularz

Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Murdza w Rzeszowie umożliwia Państwu skorzystanie z odpłatnych porad prawnych online. W tym celu należy wypełnić poniższy formularz zgodnie z instrukcją zawartą w Regulaminie.

W ramach usługi Porady Prawne Online Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Murdza w Rzeszowie udziela porad prawnych oraz sporządza pisma, w tym pisma procesowe.

  Jestem

  KonsumentemPrzedsiębiorcą

  Zlecenie wykonania porady prawnej online
  W celu skorzystania z usługi Porady Prawne Online należy w szczególności podać swoje dane, na podstawie których zostanie wystawiona faktura VAT.

  Po poprawnym złożeniu zapytania odnośnie udzielenia porady prawnej online, niezwłocznie zostanie wysłana Państwu wycena świadczenia wraz z fakturą pro-forma.

  Umowa na wykonanie usługi Porady Prawne Online zostaje zawarta w dniu zaksięgowania wynagrodzenia na rachunku bankowym Kancelarii.

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Murdza w Rzeszowie usługę porady prawnej realizuje niezwłocznie po zawarciu umowy z Klientem.

  Szczegółowe informacje o usłudze Porady Prawne Online mogą Państwo uzyskać po zapoznaniu się z Regulaminem oferty.

  Zapytanie o dokonanie wyceny usługi lub zlecenie wykonania usługi prawnej mogą Państwo złożyć za pośrednictwem wiadomości e-mail,