Porady prawne

Porady prawneKancelaria Adwokacka Adwokat Damian Murdza w Rzeszowie udziela Klientom porad prawnych z różnych dziedzin prawa.

Adwokat porady prawne
Porady prawne

Zakres przedmiotowy porad prawnych

Nasza Kancelaria Adwokacka specjalizuje się w szczególności w następujących dziedzinach prawa:

 1. Prawo karne.
 2. Prawo rodzinne i opiekuńcze, w tym między innymi:
  • alimenty;
  • rozwody;
  • opieka nad dziećmi;
  • kontakty z dziećmi;
  • władza rodzicielska.
 3. Prawo pracy, w tym między innymi:
  • rozwiązywanie umów o pracę;
  • dochodzenie wynagrodzenia za pracę.
 4. Prawo cywilne, w tym między innymi:
 5. Prawo gospodarcze.
 6. Wykroczenia.

Powyższa lista jest listą wyłącznie przykładową. Dopiero podczas zgłoszenia chęci uzyskania porady prawnej uzyskają Państwo odpowiedź, czy adwokat udzieli porady prawnej dotyczącej danego zagadnienia.

Prawo karne

Udzielamy porad prawnych z zakresu prawa karnego. W ramach porady prawnej mogą Państwo uzyskać informację o poszczególnych przestępstwach i zasadach karalności.

Poradę prawną może oczywiście uzyskać osoba, wobec której toczy się już postępowanie karne: podejrzany, oskarżony. Adwokat udziela również porad prawnych osobom, które są ofiarami przestępstwa: pokrzywdzonym, oskarżycielom posiłkowym, oskarżycielom prywatnym.

Porady prawne dotyczące prawa rodzinnego i opiekuńczego

Nasza Kancelaria udziela porad prawnych z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. Mogą Państwo u nas uzyskać w szczególności informację dotyczącą między innymi:

Porady prawne z prawa cywilnego

Udzielamy porad prawnych dotyczących szeroko pojętego prawa cywilnego. W szczególności nasza Kancelaria Adwokacka specjalizuje się w sprawach dotyczących:

Sposoby udzielania porad prawnych

Kancelaria Adwokacka udziela porad prawnych w następujący sposób:

 1. Porady prawne udzielane w siedzibie Kancelarii.
 2. Porady prawne przez telefon.
 3. Porady Prawne Online.

Porady prawne udzielane w siedzibie Kancelarii

Podstawowym sposobem udzielania porad prawnych jest udzielanie ich osobiście przez adwokata w siedzibie naszej Kancelarii.

W celu skorzystania z tej formy porad prawnych najlepiej umówić się telefonicznie na konkretny termin porady prawnej. Dzięki temu unikną Państwo niepewności możliwości nie przyjęcia przez adwokata.

Istniej również możliwość umówienia się na termin spotkania przez Internet.

Porady prawne przez telefon

Kancelaria Adwokacka umożliwia Klientom uzyskanie porady prawnej przez telefon. Wcześniej należy jednak uiścić ustalone z adwokatem wynagrodzenie na nr rachunku bankowego Kancelarii, a następnie umówić się na termin konsultacji telefonicznej.

Nr rachunku bankowego Kancelarii otrzymają Państwo na podany przez siebie adres poczty e-mail lub sms-em lub przez witrynę Kancelarii.

Porady Prawne Online

Nasza Kancelaria umożliwia skorzystanie z porad prawnych za pośrednictwem Internetu. Porada prawna może w tym przypadku zostać Państwu udzielona za pośrednictwem wiadomości e-mail lub za pośrednictwem wideokonferencji. Więcej informacji na ten temat otrzymają Państwo wchodząc w zakładkę Porady Prawne Online.

Wynagrodzenie

Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Murdza każdorazowo indywidualnie ustala z Klientem wynagrodzenie za udzieloną poradę prawną.