Bezpłatne porady prawne

Prawo karnePrawo cywilneWykroczeniaPrawo pracy
RozwódPrawo rodzinneAlimentyOdszkodowanie
Prawo gospodarczePorady prawnePorady prawne onlineSporządzanie pism
Obsługa prawnaReklamacjaPrawo spadkoweKontakt

Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Murdza udziela darmowe porady prawne.

Klienci Kancelarii Adwokackiej korzystający z nieodpłatnych porad prawnych udzielanych przez adwokata Damiana Murdzę będą mogli uzyskać podstawową pomoc prawną. Darmowe porady prawne nie obejmują sporządzania pism, w tym pism procesowych.

W celu skorzystania z bezpłatnych porad prawnych należy najpierw skontaktować się telefonicznie z Kancelarią Adwokacką Adwokata Damiana Murdzy i umówić się na termin spotkania w siedzibie Kancelarii w celu skorzystania z nieodpłatnej porady prawnej.

Podczas rozmowy telefonicznej należy wyraźnie zaznaczyć, że chcą Państwo skorzystać z darmowej porady prawnej. W przeciwnym razie zostaną Państwo zapisani na poradę prawną i przyjęci przez Kancelarię Adwokacką, ale będzie się to wiązało z uiszczeniem opłaty za wykonaną usługę.

Darmowe porady prawne Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Murdza udziela wyłącznie w siedzibie Kancelarii.

Porady prawne udzielane w Kancelarii

Darmowe porady prawne Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Murdza w Rzeszowie udziela wyłącznie w czwartki od godziny 14:00 do godziny 16:00. Darmowe porady prawne udzielane są wyłącznie w siedzibie Kancelarii po wcześniejszej telefonicznej rejestracji.