Odszkodowanie

Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Murdza udziela porad prawnych, sporządza pisma procesowe oraz reprezentuje swoich Klientów w sprawach o odszkodowanie i o zadośćuczynienie. Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Murdza specjalizuje się w szczególności w sprawach:

Adwokat odszkodowanie

Odszkodowanie za wypadek komunikacyjny

Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Murdza reprezentuje osoby poszkodowane w wyniku wypadku komunikacyjnego zarówno w postępowaniu karnym jak i w postępowaniu cywilnym. Ponadto Klient Kancelarii Adwokackiej jest reprezentowany również na etapie postępowania przed ubezpieczycielem.

Odszkodowanie za kolizję

Adwokat Damian Murdza z Kancelarii Adwokackiej w Rzeszowie reprezentuje osoby poszkodowane w wyniku kolizji komunikacyjnej zarówno w postępowaniu o wykroczenie jak i w postępowaniu cywilnym. Ponadto Klient Kancelarii Adwokackiej jest reprezentowany również na etapie postępowania przed ubezpieczycielem.

Odszkodowanie za zwolnienie z pracy

Nasza Kancelaria Adwokacka może reprezentować pracownika albo pracodawcę w sprawach o odszkodowanie z tytułu bezpodstawnego zwolnienia z pracy.

Odszkodowanie za szkodę na osobie oraz za zniszczenie lub uszkodzenie mienia

Adwokat Damian Murdza z Kancelarii Adwokackiej w Rzeszowie reprezentuje swoich Klientów w sprawach o dochodzenie odszkodowania za szkodę na osobie oraz za zniszczenia lub uszkodzenie mienia. Klientem Kancelarii Adwokackiej może zostać zarówno osoba która dochodzi odszkodowania za zniszczone mienie, jak i osoba od której dochodzi się odszkodowania.

Dochodzenie odszkodowania od ubezpieczyciela

Klienci Kancelarii Adwokackiej Adwokat Damian Murdza z siedzibą w Rzeszowie mogą uzyskać pomoc prawną w dochodzeniu odszkodowania i zadośćuczynienia od ubezpieczyciela z tytułu podpisanej umowy ubezpieczenia OC, na życie, itp.

Bezpłatne porady prawne

Klienci Kancelarii Adwokackiej mogą uzyskać od adwokata bezpłatną pomoc prawną w sprawach o odszkodowanie. Więcej informacji mogą Państwo uzyskać w zakładce Bezpłatne porady prawne.

Porady Prawne Online

 Adwokat Damian Murdza z Kancelarii Adwokackiej w Rzeszowie udziela porad prawnych online, w tym z zakresu dochodzenia odszkodowań. Więcej informacji mogą Państwo znaleźć w zakładce Porady Prawne Online.

Odszkodowanie i Zadośćuczynienie Adwokat Rzeszów